fruitige en moderne Italiaanse roséwijn, in de neus aroma's van rijp rood fruit en bloemen, in de mond fris en levendig, bekroond met 96 Luca Maroni-punten
Ons vakmanschap drink je met verstand.
Alain Bloeykens selecteerde de “100 Beste Zomerwijnen” voor Het Nieuwsblad. Dit zijn volgens hem de beste wijnen bij ALDI.
Licht getinte Italiaanse rosé zonder specifieke herkomstbenaming. De kleur doet denken aan rozenwater, de neus is al even floraal en speels, eenvoudig maar goed fris, ietwat commercieel, rijp rood fruit in de mond, zelfs klein tikkeltje zoet maar netjes toegedekt met frisse zuren tot diep in de staart. Passe-partout rosé voor een jong publiek.
Dit aanbod is al beschikbaar in de winkel. De herinneringsfunctie werd om die reden niet geactiveerd.
Let erop dat onze aanbiedingen in tegenstelling tot het vast assortiment in beperkte aantallen verkocht worden. Om die reden is het mogelijk dat ze al zijn uitverkocht in de voormiddag op de eerste actiedag.
Herinnering geactiveerd!
Herinneringsbevestiging
Je ontvangt je herinnering op ${date} om ${time}.
Bevestiging emailadres
Bevestiging telefoonnummer
Bevestiging emailadres en telefoonnummer